CBU Marka Medikal

Hakkımızda

27 Aralık 2017 yılında Adana da kurulan ve o yıldan bu yana diş hekimliği malzemeleri sektöründe konusunda kaliteli üretim politikasıyla faaliyet gösteren şirketimiz kurulduğu günden beri diş hekimlerine, diş teknisyenlerine ve dişçilik sektöründe faaliyet gösteren diğer şirket, depo, hastane poliklinik ve laboratuvarlara hizmet vermektedir.

Faaliyet alanımız diş hekimliğinde, diş tedavisinde ve koruyucu diş hekimliğinde kullanılan ürünler ile diş laboratuvarında kullanılan protez ve diğer hususlara ait her türlü kimveyi, ham ve yardımcı maddelerin, laboratuvar malzemelerinin ve ekipmanların üretilmesi, ticaretinin, ihracatının ve ithalatının yapılmasıdır.

Üretim standardı TSE kalite standartlarının yanı sıra, tıbbi cihazlar kalite yönetim sistemi olan ISO 13485-ISO 9001 çerçevesinde yapılmaktadır. Ürünlerimiz CE standartlarında olup belgelendirilmiştir. Ürünlerimiz içinde yer alan maskelerimizin gerekli olan tüm testleri mevcuttur.

Hedefimiz Türkiye ve Dünya’da aranan markalarla adından söz edilen bir yerde olmaktır. Bu bağlamda her geçen gün kalite, ürün çeşitliliği ve kapasitemizi artırarak yolumuza devam etmekteyiz.

Ürünlerimiz hakkında sipariş, görüş ve önerilerinizi bildirmenizi bizleri mutlu edecektir.  Uzun zaman süre gelen birlikteliğimiz için tüm dental sektör üyelerine teşekkür ederiz.